angajare broker imobiliar cu experienta

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- identificare de noi clienti, noi proprietati (direct sau prin intermediul tertelor parti)
- dezvoltarea portofoliului de clienti, identificarea nevoilor si solicitarilor clientilor
- realizarea de prezentari ale proiectelor, promovarea proprietatilor si proiectelor disponibile
- analizarea pietei imobiliare, tendintele acesteia si noile oportunitati aparute
- monitorizarea bazei de date

- negocierea si intocmirea actelor necesare vanzarii/inchirierii proprietatilor

- activitati de marketing si promovare a proprietatilor si proiectelor

Cerinte :

- permis conducere cat. B
- cunostinte limba engleza nivel avansat
- operare PC nivel avansat

- abilitati de negociere
- seriozitate

- experienta de minim 5 ani pe piata imobilara (proiecte imobiliare)

Beneficii Oferite:

- salariul va fi negociat in urma interviului
- telefon, laptop.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu